Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. varg1
6. zahariada
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. noshkov
10. forexninja
11. mimogarcia
12. kvg55
13. djani
14. leonleonovpom2
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. varg1
6. zahariada
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. noshkov
10. forexninja
11. mimogarcia
12. kvg55
13. djani
14. leonleonovpom2
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. vitolux
8. rosiela
9. planinitenabulgaria
10. iw69
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. vitolux
8. rosiela
9. planinitenabulgaria
10. iw69
Постинг
19.12.2024 19:42 -
Шефката на вещерската секта-Височайшата
Автор: joysii
Категория: Лични дневници
Прочетен: 805 Коментари: 10 Гласове:
Последна промяна: 19.12.2024 19:43
Прочетен: 805 Коментари: 10 Гласове:
6
Последна промяна: 19.12.2024 19:43
Лошо впечатление ми прави напоследък онуй куку Розмари Де Мео! Тази жена много се въобрази. Започна да раздава акъл с един злобен назидателен тон. Отврат!
Знаете ли, че почитателките й я наричат Височайшата?
Изчетох книгата за стопанката на козела едвам, едвам.Такива глупости ...досада отвсякъде! За "Зарана" нямах сили, но изчетох оттук оттам по малко. Еее, там вече съвсем не се трае! Тъпа, елементарна, некомпетентна, арогантна.

Знаете ли, че почитателките й я наричат Височайшата?
Изчетох книгата за стопанката на козела едвам, едвам.Такива глупости ...досада отвсякъде! За "Зарана" нямах сили, но изчетох оттук оттам по малко. Еее, там вече съвсем не се трае! Тъпа, елементарна, некомпетентна, арогантна.

Коя е тая?
цитирайvacsine написа:
Как, бе, това е най - нахалната и арогантна жена, която пише книги, сама си ги издава, явява се по някои телевизии и натрапва глупостите си на хората.Авторката на "Стопанката на Господ" и "Зарана". Популяризира вещерство.Може да прочете за нея в няколко публикации на "Площад Славейков". Евала на тях!Статиите им са много яки.След Розмари, като стадо овце, са се повлякли едни госпожи, които я боготворят.Коя е тая?
Но посъбрах малко информация и реших да не губя време да я чета. Наистина жалка картина ми изглежда всичко това.
цитирайreki4ka написа:
Но посъбрах малко информация и реших да не губя време да я чета. Наистина жалка картина ми изглежда всичко това.
Аз я изчетох, после реших да коментирам тук там по нейните страници, но ме блокираха и изтриха всичките ми коментари. Хората не обръщат внимание, но тази набира почитатели, все наивни хорица и сега е решила да прави собствено частно училище, да пълни главите на децата с глупости.Мъкне се и по училища, и там ги дрънка щуротиите си.
че ти не драскотиш разни глупотевини.
Радвам се да те видя и чета отново.
Бъди здрава!
цитирайРадвам се да те видя и чета отново.
Бъди здрава!
Жоси, че тя като половината тука ;)
цитирайИма и една алена. И тя голям отврат.
цитирайapostapostoloff написа:
че ти не драскотиш разни глупотевини.
Радвам се да те видя и чета отново.
Бъди здрава!
Радвам се да те видя и чета отново.
Бъди здрава!
Оооо, здрасти! И аз ти се радвам.
vacsine написа:
Жоси, че тя като половината тука ;)
Хахаха...Абе тукашните му държат края донякъде. Тази е агресивна и тъповата, пък с огромно самочувствие.
10.
watchtowerman -
След като мъжа й е милионер - италиански, осигурил й е възможността да не работи, а да е решила, че може да
19.12.2024 23:20
19.12.2024 23:20
"пише". Пък и с милионите на мъжа й да си издава посаниците, и да плаща за рекламирането им, да раздава, подарява дебелите си безмислине писаници, и прочие...З съжаление, българите са малък, но за сметка на това, имо много прост и изветрял откъм разсъдък народ. Все пак такова е Нареждането на Властта. През 1990 е спуснато Нареждане до всички банки в България да имат "перо" за издаване на "жълта" книжнина. Първа бран в тая насока беше поредицата "Арлекино". Че как да си обясним и издаването на над 1000 тома от "беседите" на Дънов, които се раздават, подаряват и които по съдържание и смисъл изобщо не се различават. Разликата се състои само в датирането на "беседите" и техните заглавия.
цитирай
