Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
19.12.2024 19:42 - Шефката на вещерската секта-Височайшата
Автор: joysii Категория: Лични дневници   
Прочетен: 805 Коментари: 10 Гласове:
6

Последна промяна: 19.12.2024 19:43

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
Лошо впечатление ми прави напоследък онуй куку Розмари Де Мео! Тази жена много се въобрази. Започна да раздава акъл с един злобен назидателен тон. Отврат!
Знаете ли, че почитателките й я наричат Височайшата?
Изчетох книгата за стопанката на козела едвам, едвам.Такива глупости ...досада отвсякъде! За "Зарана" нямах сили, но изчетох оттук оттам по малко. Еее, там вече съвсем не се трае! Тъпа, елементарна, некомпетентна, арогантна.


image




Гласувай:
6



Предишен постинг

1. vacsine - Коя е тая?
19.12.2024 19:52
Коя е тая?
цитирай
2. joysii - Коя е тая?Как, бе, това е най - нах...
19.12.2024 20:06
vacsine написа:
Коя е тая?
Как, бе, това е най - нахалната и арогантна жена, която пише книги, сама си ги издава, явява се по някои телевизии и натрапва глупостите си на хората.Авторката на "Стопанката на Господ" и "Зарана". Популяризира вещерство.Може да прочете за нея в няколко публикации на "Площад Славейков". Евала на тях!Статиите им са много яки.След Розмари, като стадо овце, са се повлякли едни госпожи, които я боготворят.
цитирай
3. reki4ka - Препоръчаха ми стопанката
19.12.2024 20:14
Но посъбрах малко информация и реших да не губя време да я чета. Наистина жалка картина ми изглежда всичко това.
цитирай
4. joysii - Но посъбрах малко информация и р...
19.12.2024 20:18
reki4ka написа:
Но посъбрах малко информация и реших да не губя време да я чета. Наистина жалка картина ми изглежда всичко това.

Аз я изчетох, после реших да коментирам тук там по нейните страници, но ме блокираха и изтриха всичките ми коментари. Хората не обръщат внимание, но тази набира почитатели, все наивни хорица и сега е решила да прави собствено частно училище, да пълни главите на децата с глупости.Мъкне се и по училища, и там ги дрънка щуротиите си.
цитирай
5. apostapostoloff - Хубаво е, мила,
19.12.2024 21:13
че ти не драскотиш разни глупотевини.
Радвам се да те видя и чета отново.
Бъди здрава!
цитирай
6. vacsine - Жоси, че тя като половината тука ;)
19.12.2024 21:17
Жоси, че тя като половината тука ;)
цитирай
7. vacsine - Има и една алена. И тя голям отврат.
19.12.2024 21:18
Има и една алена. И тя голям отврат.
цитирай
8. joysii - че ти не драскотиш разни глупоте...
19.12.2024 22:03
apostapostoloff написа:
че ти не драскотиш разни глупотевини.
Радвам се да те видя и чета отново.
Бъди здрава!

Оооо, здрасти! И аз ти се радвам.
цитирай
9. joysii - Жоси, че тя като половината тука ...
19.12.2024 22:04
vacsine написа:
Жоси, че тя като половината тука ;)


Хахаха...Абе тукашните му държат края донякъде. Тази е агресивна и тъповата, пък с огромно самочувствие.
цитирай
10. watchtowerman - След като мъжа й е милионер - италиански, осигурил й е възможността да не работи, а да е решила, че може да
19.12.2024 23:20
"пише". Пък и с милионите на мъжа й да си издава посаниците, и да плаща за рекламирането им, да раздава, подарява дебелите си безмислине писаници, и прочие...З съжаление, българите са малък, но за сметка на това, имо много прост и изветрял откъм разсъдък народ. Все пак такова е Нареждането на Властта. През 1990 е спуснато Нареждане до всички банки в България да имат "перо" за издаване на "жълта" книжнина. Първа бран в тая насока беше поредицата "Арлекино". Че как да си обясним и издаването на над 1000 тома от "беседите" на Дънов, които се раздават, подаряват и които по съдържание и смисъл изобщо не се различават. Разликата се състои само в датирането на "беседите" и техните заглавия.
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: joysii
Категория: Лични дневници
Прочетен: 2585226
Постинги: 852
Коментари: 22390
Гласове: 15254
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930