Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. varg1
6. zahariada
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. noshkov
10. forexninja
11. mimogarcia
12. kvg55
13. djani
14. leonleonovpom2
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. varg1
6. zahariada
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. noshkov
10. forexninja
11. mimogarcia
12. kvg55
13. djani
14. leonleonovpom2
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. vitolux
8. rosiela
9. planinitenabulgaria
10. iw69
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. vitolux
8. rosiela
9. planinitenabulgaria
10. iw69
Постинг
15.03.2022 16:34 -
Българинът пак-сметки без кръчмар си прави.
Чувам мнения,че колко е хубаво сега дето ще си приберем бесарабските българи от Украйна. Че и украинските бежанци в България са добре дошли, понеже те като се разработят тук по цехове и хотели и незнамсикъде още, как бизнесът ни ще процъфти. Че пък и като заселят запустелите области, направо ще е приказно.
Обаче,те хората, изобщо нямат такива намерения. Идват тук, за да се спасят от войната. Когато тя свърши, веднага ще се върнат по домовете си и ще се заемат да възстановяват разрушените градове и села.
Българинът пак - сметки без кръчмар си прави.

Обаче,те хората, изобщо нямат такива намерения. Идват тук, за да се спасят от войната. Когато тя свърши, веднага ще се върнат по домовете си и ще се заемат да възстановяват разрушените градове и села.
Българинът пак - сметки без кръчмар си прави.

Идин поздрав:)
ПЪЛНИЯТ ТЕКСТ НА ПИСМОТО НА ЗЕЛЕНСКИ ДО ...
На учениците в днешно време изобщо пука ...
ПЪЛНИЯТ ТЕКСТ НА ПИСМОТО НА ЗЕЛЕНСКИ ДО ...
На учениците в днешно време изобщо пука ...
българина/половината българи са убити путки и то руски убити путки
другата половина чест и почитания сме качествените
цитирайдругата половина чест и почитания сме качествените
Защото бъдещите българи няма да знаят български език, ще бъдат с тъмен цвят на кожата, няма да могат да четат и пишат, няма да могат да правят нищо освен деца и дългове.
цитирайdobrodan написа:
Защото бъдещите българи няма да знаят български език, ще бъдат с тъмен цвят на кожата, няма да могат да четат и пишат, няма да могат да правят нищо освен деца и дългове.
============
Е, така е, такива са надеждите на българите, но да не се залъгваме. Ако някои от бежанците останат в България за постоянно, ще е хубаво, но те ще са малко.
germantiger написа:
българина/половината българи са убити путки и то руски убити путки
другата половина чест и почитания сме качествените
другата половина чест и почитания сме качествените
...........................
Поздрави за другата половина и за теб, Tiger! Много добре си го казал.
joysii написа:
...........................
Поздрави за другата половина и за теб, Tiger! Много добре си го казал.
germantiger написа:
българина/половината българи са убити путки и то руски убити путки
другата половина чест и почитания сме качествените
другата половина чест и почитания сме качествените
...........................
Поздрави за другата половина и за теб, Tiger! Много добре си го казал.

