Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. varg1
6. zahariada
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. noshkov
10. forexninja
11. mimogarcia
12. kvg55
13. djani
14. leonleonovpom2
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. varg1
6. zahariada
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. noshkov
10. forexninja
11. mimogarcia
12. kvg55
13. djani
14. leonleonovpom2
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. vitolux
8. rosiela
9. planinitenabulgaria
10. iw69
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. vitolux
8. rosiela
9. planinitenabulgaria
10. iw69
Постинг
30.11.2013 21:31 -
Тъмнолилаво
Автор: joysii
Категория: Лични дневници
Прочетен: 2420 Коментари: 4 Гласове:
Последна промяна: 26.03.2014 20:11
Прочетен: 2420 Коментари: 4 Гласове:
8
Последна промяна: 26.03.2014 20:11
Звездите са ярки и бляскави в черното на небето. Студът гали лицето ми. Навсякъде другаде ми е топло. Особено в сърцето. Сгрява ме обичта на дъщеря ми, твоят глас по телефона, веселяшкото настроение породило се без повод и причина. Мислите се подреждат в полезна посока. Тъмно е. Зимна вечер. В мен е ясно и светло, сякаш в душата ми кротко е навалял сняг.


Малко закъснял отговор на freeoldmen-a
Поредна пирова победа на отрицателната с...
Половинка обич, четвъртинка грижа...
Поредна пирова победа на отрицателната с...
Половинка обич, четвъртинка грижа...
1.
анонимен -
Ех, Джойз, Джойз, кръстопът на м...
01.12.2013 09:29
01.12.2013 09:29
Ех, Джойз, Джойз, кръстопът на мечти и реалност!!! :):):)
цитирайпрез целия декември. Посоката на мислите е правилна и мисля, че топличкото ще се задържи при теб задълго. Усмивки, Джойс!
цитирайkushel написа:
Ех, Джойз, Джойз, кръстопът на мечти и реалност!!! :):):)
======
Реалност, Куш.
В този постинг мечти няма.
Той е един от онези мигове на радващо щастие, които внасят красота в живота ми.
Ще се опитам.
Дъщеря ми е за малко при нас. Снощи вечеряхме навън, в едно уютно ресторантче. По женски. Поговорихме си за всичко.Усещането е невероятно.
цитирайДъщеря ми е за малко при нас. Снощи вечеряхме навън, в едно уютно ресторантче. По женски. Поговорихме си за всичко.Усещането е невероятно.
