Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. varg1
6. zahariada
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. noshkov
10. forexninja
11. mimogarcia
12. kvg55
13. djani
14. leonleonovpom2
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. varg1
6. zahariada
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. noshkov
10. forexninja
11. mimogarcia
12. kvg55
13. djani
14. leonleonovpom2
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. vitolux
8. rosiela
9. planinitenabulgaria
10. iw69
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. vitolux
8. rosiela
9. planinitenabulgaria
10. iw69
Постинг
22.08.2013 01:22 -
Триъгълно бяло мартини
Автор: joysii
Категория: Лични дневници
Прочетен: 1557 Коментари: 3 Гласове:
Последна промяна: 18.11.2017 10:33
Прочетен: 1557 Коментари: 3 Гласове:
7
Последна промяна: 18.11.2017 10:33
Когато се взирам в луната, тя не ме заслепява. После мога да преброя и звездите. Черното на нощта проблясва в кристални цветя на чаша с бяло мартини, много лед и малко маслини. Ооох, пушенето вреди...ама на бял тънък Давидов, веднъж месечно, как да се устои. Лятото ми обръща гръб. Постепенно и с нежелание. Без да допусне дори, че си падам по есента.


1.
анонимен -
Хората се размечтават напролет, ...
22.08.2013 09:38
22.08.2013 09:38
Хората се размечтават напролет, ние наесен. От глобалното затопляне ще да е.
цитирайkushel написа:
Хората се размечтават напролет, ние наесен. От глобалното затопляне ще да е.
=======
Ахааа, цяло лято копнея за милувка на северен вятър. :)
Ама естествен, не климатичен. :)
Поздрави, Куш.
защото си е цепеняк. И половина!
цитирай
