Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. varg1
6. zahariada
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. noshkov
10. mimogarcia
11. forexninja
12. kvg55
13. djani
14. leonleonovpom2
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. varg1
6. zahariada
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. noshkov
10. mimogarcia
11. forexninja
12. kvg55
13. djani
14. leonleonovpom2
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. vitolux
8. rosiela
9. planinitenabulgaria
10. iw69
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. vitolux
8. rosiela
9. planinitenabulgaria
10. iw69
Моят блог в Blog.bg
Постинги в блога
22.07.2011 12:42 -
Гадости
Вчера чистих, готвих, за да съм свободна днес.
Издокарах се с нови сандалки на Хъш Пъпис и хаааайде на кафе. Питието готино, клюките - свежи. Разходката по магазини -развеселяваща. Завоеванието -едно супер сакенце.
Дотук с хубос...
Издокарах се с нови сандалки на Хъш Пъпис и хаааайде на кафе. Питието готино, клюките - свежи. Разходката по магазини -развеселяваща. Завоеванието -едно супер сакенце.
Дотук с хубос...
Категория:
Лични дневници
Прочетен: 19779 Коментари: 57 Гласове: 17
Последна промяна: 23.07.2011 00:12
Прочетен: 19779 Коментари: 57 Гласове: 17
Последна промяна: 23.07.2011 00:12
20.07.2011 16:33 -
Мидената къща
Мидената къща на алеята край морето е модерно и приятно място.
Сю и аз сме курдисани на една маса с прекрасен изглед. Началото на вечерта е. Вали– ту слабо, ту по- силно. Ухае едновременно на море и на дъжд. Приказно!
...
Сю и аз сме курдисани на една маса с прекрасен изглед. Началото на вечерта е. Вали– ту слабо, ту по- силно. Ухае едновременно на море и на дъжд. Приказно!
...
Категория:
Лични дневници
Прочетен: 6843 Коментари: 17 Гласове: 14
Последна промяна: 13.04.2014 17:12
Прочетен: 6843 Коментари: 17 Гласове: 14
Последна промяна: 13.04.2014 17:12
03.04.2011 22:53 -
Минало...дъждовни капки, че даже и патриотизъм.
Вали. Вкъщи е топло и уютно. Кликвам върху кръстчето и се омитам от блоговете. Тъпо е.
Омотавам шал около врата и излизам.
Търново.
Омотавам шал около врата и излизам.
Търново.
Категория:
Лични дневници
Прочетен: 3960 Коментари: 10 Гласове: 17
Последна промяна: 03.04.2011 23:02
Прочетен: 3960 Коментари: 10 Гласове: 17
Последна промяна: 03.04.2011 23:02
22.02.2011 19:51 -
„Паша ефенди, ако аз не направя моста при Бяла по теркя си за 700 хиляди гроша - вземете ми главата!"
Чета тези думи издялани в камък пред едно от последните творения на Колю Фичето - турският конак, строен през 1874 година във В. Търново. Тук е разпитван от турските власти Апостола Васил Левски, ос...
26.01.2011 18:43 -
Застинал миг
Баба ми е руса и синеока жена. Дребна, но много подвижна и енергична. Докато я видиш и тя нахранила пилетата и всичките животни, запалила печката, омесила тесто, сготвила. Невероятно чевръста. Да й се чуди човек. Усетих я ...
Категория:
Лични дневници
Прочетен: 4088 Коментари: 14 Гласове: 15
Последна промяна: 26.01.2011 18:47
Прочетен: 4088 Коментари: 14 Гласове: 15
Последна промяна: 26.01.2011 18:47
23.01.2011 12:31 -
Целувам те, миличка! Да не ти пука, че съм тъжна.
Дъщеря ми си приготвя куфара. Прибира лаптоп, несесер с гримове, телефон, зарядно. Нахлузва бързо дрехите си за път. Ботушите.
Заваля сняг, а тя няма в себе си шапка и шал. Давам й един мой комплект. Отива й.
...
Заваля сняг, а тя няма в себе си шапка и шал. Давам й един мой комплект. Отива й.
...
Категория:
Лични дневници
Прочетен: 31796 Коментари: 79 Гласове: 60
Последна промяна: 23.01.2011 12:47
Прочетен: 31796 Коментари: 79 Гласове: 60
Последна промяна: 23.01.2011 12:47
03.01.2011 23:53 -
Къде отивам в тази мразовита нощ?
Студено е.
Студено ми е.
19.11.2010 21:49 -
Да сготвиш охлюви
Опитах ги веднъж в ресторант …мммм, разкош!
После звънна свекърва ми и аз й споменах ,че обожавам охлюви.
Тя каза – ще ти донеса. И донесе.
После звънна свекърва ми и аз й споменах ,че обожавам охлюви.
Тя каза – ще ти донеса. И донесе.
Категория:
Лични дневници
Прочетен: 16180 Коментари: 34 Гласове: -12
Последна промяна: 19.11.2010 21:59
Прочетен: 16180 Коментари: 34 Гласове: -12
Последна промяна: 19.11.2010 21:59
05.10.2010 23:09 -
Червените човечета - духове или извънземни!
Преди години забелязах в детските рисунки на сина ми присъствието на едни червени фигурки. Каквото и да рисуваше - пейзаж, детски площадки, войни, стаята си...тях винаги ги имаше изтипосани тук-там.
На моя шашнат въпрос"Какви са т...
На моя шашнат въпрос"Какви са т...
